Torty

Co oferujemy ?

Torty o niepowtarzalnym smaku, z oryginalną dekoracją z bitej śmietany, kremu, owoców, słodyczy, czekolady czy też żywych kwiatów są nieodłącznym elementem ważnych uroczystości.

tort_wesele_8
tort_wesele_11

Pewnie się zastanawiacie jak duży tort zamówić ?

Wielkość tortu zależy od liczby gości weselnych, ale nie tylko. Jeżeli tort podajemy jako deser tuż po obiedzie prawie każdy gość go skosztuje. Zaserwowany około północy cieszy się zwykle mniejszą popularnością, można wtedy zamówić mniejszy tort. Torty komunijne, urodzinowe zamawiamy w zależności od liczby gości licząc jeden kawałek na osobę.

Jaki smak tortu zamówić ?

Tortu weselnego kosztuje większość gości. Warto zadbać o to, by każdy znalazł w nim coś dla siebie, dlatego przy tortach piętrowych każdy tort może mieć inny smak według Państwa życzenia. Na przyjęciach weselnych najlepiej sprawdzają się torty owocowe, są lekkie i delikatne, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Wykończenie tortu jest bardzo istotne zwłaszcza jeśli chodzi o tort weselny. Ustalamy je indywidualnie z Państwem, dobieramy kwiaty do dekoracji, zależy nam, aby tort zachwycił smakiem i wyglądem. Oferujemy torty o różnych kształtach.

Dostępne Smaki:

Jak złożyć zamówienie ?

Zamówienia można złożyć telefonicznie, mailowo lub osobiście w naszej cukierni.  Smak tortu, jego dekorację, ilość i smaki ciasta można doprecyzować po potwierdzeniu liczby gości weselnych. .

Transport​

Zamówienia weselne dostarczamy bez dodatkowych opłat do 50km. Dalsza dostawa jest ustalana indywidualnie. Pobieramy zwrotną kaucję za stelaż od tortu. Aby uzyskać jej zwrot, należy zwrócić stelaż do wtorku następującego po przyjęciu.

Mini Galeria