Początki Cukierni Godynice

Cukiernia Godynice to rodzinna firma cukiernicza z małej miejscowości Godynice w powiecie sieradzkim. Została utworzona
w 2000 roku i od tego czasu stale się rozwija dostarczając ciasta do coraz większej liczby nowych klientów, cały czas kierując się zasadą, że najważniejsza jest jakość i smak. Początki cukierni to niewielka hala produkcyjna, magazyn, chłodnia i kilka samochodów. Nasze wypieki zachwycały niewielką część rynku w okolicach Sieradza i Łodzi. Dzięki pasji, zaangażowaniu i ciągłemu doskonaleniu sztuki cukierniczej firma prężnie się rozwijała, powiększaliśmy kadrę, rozbudowaliśmy hale produkcyjne, zakupiliśmy sprzęt i sukcesywnie zdobywaliśmy serca wielu nowych smakoszy naszych wyrobów.

Jak dziś wygląda Cukiernia Godynice?

W ciągu dwudziestu lat wiele się zmieniło, niektóre rzeczy jednak pozostały niezmienne – świeżość i pyszny smak naszych ciast. Zatrudniamy cukierników, dla których tworzenie nowych smaków jest pasją, nasza flota to pojazdy wyposażonych w systemy chłodnicze, dzięki czemu dostarczamy świeże ciasta i torty do klientów. Nasza hala produkcyjna zaopatrzona jest w nowoczesne maszyny i urządzenia . Stosujemy nowe rozwiązania, uczestniczymy w szkoleniach, targach, kursach.

Współpraca

Współpracujemy z wieloma punktami sprzedaży, a także renomowanymi sieciami marketów. Dostarczamy produkty do wielu znanych firm, hoteli i restauracji głównie na terenie centralnej części Polski. Swoje produkty przygotowujemy również na indywidualne zamówienie klienta i oferujemy dostawę pod wskazany adres.

Nasze pyszności

Przygotowujemy produkty zgodnie z indywidualnym zamówieniem klienta. Nasz asortyment to ciasta, ciasteczka i torty, desery i domowe pączki. Ich atutem jest wysoka jakość, doskonały smak i wygląd oraz tradycyjne receptury. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie Naszych klientów, dlatego staramy się systematycznie wprowadzać do sprzedaży nowy asortyment. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!