Warning: include(//administrator/components/com_modules/dir.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /includes/framework.php on line 42

Warning: include() [function.include]: Failed opening '//administrator/components/com_modules/dir.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php53/lib/pear') in /includes/framework.php on line 42
ciastagodynice.pl - O nas

 

 

ciastagodynice.pl

Obsługa Uroczystości, Ciasta, Katering Krystyna Szymanek, to firma z tradycjami, która bazuje tylko na własnych recepturach, co daje naszym wypiekom niepowtarzalny i domowy smak. Nasza firma została założona w roku 2000. Obecnie cukiernią kieruje Krystyna Szymanek, która dba o rozwój firmy, wciąż poszerzając asortyment.

Działalność rozpoczęliśmy od wypieku tradycyjnych ciast i ciasteczek, w miarę upływu czasu zajęliśmy się produkcją chleba wiejskiego na zakwasie i tradycyjnego chleba z ziarnami.

Atutem Cukierni jest indywidualne podejście do klienta. Wypiekamy ciasta zgodnie z zamówieniem, dlatego są zawsze świeże i smaczne. Oferujemy również możliwość dostawy pod wskazany adres.

Nasza firma od lat cieszy się uznaniem klientów indywidualnych, restauracji i sklepów. Jesteśmy jedną z najpopularniejszych Cukierni w okolicy, jako producenci tradycyjnych przysmaków! Zawsze świeżo i pysznie!

 

Polecamy:

  • tort-piętrowy (4)